اوقات شرعی بیرجند

جذب خبرنگار افتخاری
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
طنین یاس
دفتر اموربانوان استانداری
تولید ایرانی
نشر خبر
کد مطلب: 25310  |  
تاریخ انتشار : 8. خرداد 1396 - 7:49
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: هر روز حدود پنج هزار نفر از مردم روزه دار استان در ۱ ۱ بقعه متبرکه مهمان سفره های افطار می شوند.

به گزارش زنان شرقی ،حجت‌الاسلام محسن مومنی مقدم در گفتگو با خبرنگار شبستان در بیرجنداظهار داشت: به مناسبت ماه مبارک رمضان ۴۵ مبلغ بومی و اعزامی (۱۵نفر از استان قم و مابقی از استان) به ۴۵ بقعه متبرکه در سطح استان اعزام شدند.

 

وی با اشاره به برگزاری مراسم ترتیل خوانی در ۱۱ بقعه متبرکه شاخص استان خراسان جنوبی گفت: این مراسم عصرها در بقاع متبرکه شاخص ۱۱ شهرستان استان برگزار می شود و بعد از آن، روزه داران مهمان سفره های ساده افطار می شوند.

 

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی اظهار داشت: ۲۰ موقوفه قرآنی و ۵ موقوفه مختص افطار در سطح استان داریم.

 

وی همچنین از برپایی نمایشگاه هایی از پوسترهای با محتوای ضیافت الهی در ۴۵ بقعه متبرکه استان در ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: در ایام ماه مبارک رمضان یک هزار جلد قرآن کریم بین جلسات قرآنی توزیع می شود.

 

حجت الاسلام مومنی از حضور یک قاری برجسته مصری در استان خبر داد و گفت: با حضور این قاری برجسته قرآنی محفل انس با قرآن در محل بقعه شهدای باقریه بیرجند برگزار و از رادیو قرآن پخش خواهد شد.

 

انتهای پیام/