اوقات شرعی بیرجند

جذب خبرنگار افتخاری
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
طنین یاس
دفتر اموربانوان استانداری
تولید ایرانی
نشر خبر
کد مطلب: 25035  |  
تاریخ انتشار : 16. ارديبهشت 1396 - 10:06
شدشهید مرجان نازقلیچی، شهید شاخص سازمان بسیج جامعه زنان کشور است که در حادثه منا به شهادت رسید او که نخستین فرماندار زن ایران است که دولت یازدهم نتوانست از حق او و سایر حجاج شهید ایرانی دفاع کند، شهید نازقلیچی از بانوان اهل تسنن و ولایتمداری است که زائر نیابتی مقام معظم رهبری در حج بود و امسال تمام بانوان ایران زمین از شیعه و سنی تمام قد به احترام او ایستاده و نام و یادش را گرامی می دارند.

به گزارش زنان شرقی ،شب گذشته " حسن روحانی" رئیس جمهوری کشورمان در رسانه ملیدر برنامه اي که قطعا سياستمداران دوست و دشمن در آن سوي مرزهاي آبي و خاکي کشور در حال رصد کردن آن هستند؛ برای برد در مناظره سیاستی عجیب را در پیش گرفت که هيج يک از دشمنان نظام برای تسلط بر ملت ایران تا کنون موفق به انجامش نشده اند! 

 
روحاني با اقدامی نسنجیده دست بر رمز پیروزی ملتی مسلمان گذاشت که نه آمريکاي جنايت کار، نه انگليس مکار، نه اسرائيل ضدبشر ، نه عربستان وهابي ... هيچ کدام نتوانسته اند از بيرون بر آن ضربه اي وارد کنند و اين ستون محکم چيزي نيست جز " وحدت کلمه" .
 
او براي به دست آوردن چند رأي در سبد آراءش اختلاف افکني بين شيعه و سني را وسط کشيد! و بعد از گذشت قریب 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، چون جاهلان عصر جاهليت تلاش براي دعوا افکني قومي و قوميتي کرد تا شايد باز هم رئيس جمهور بماند! یا حداقل کاستی ها خود را موجه نشان دهد!.
 
 
او "وحدت کلمه اي" را نشانه گرفت که فارس، ترک، لر، کرد، بلوج، سيستاني و ترکمن را چنان در کنار هم قرار داده است که دشمن حتي جرأت چپ نگاه کردن به سرزمين ما را نداشته و ندارد...
 
 
 زشت تر اينکه بانوي شهيدي را خرج اين جمع آوري آرا کرد که از هموطنان اهل تسنن است و مظلومانه در منا توسط عربستان سعودي به شهادت رسيده و دولتش تا کنون نتواسته است از حق او و سایر حجاج شهید دفاع کند.
 
 
شهید مظلومی که اين بار در مسلخ دنياطلبي يک روحاني؛ شهيد شد!
 
 
بانوي شهيدي که توسط بسيج  مستضعفین به عنوان شهيد شاخص براي الگو شدن براي دختران ايران و جهان اسلام انتخاب و معرفي شد، همان نیروهای مخلصی که رئیس دولت امید و اعتدال، بر نشان دادن شهرهاي زيرزميني موشک هایش و نوشتن شعارهاي انقلابي بر روي آنها، خرده گرفت و او را به تلاش براي برهم زدن برجام متهم کرد! هموطنان اهل تسنن امسال تمام بانوان ايران به احترام بانوي شهيد تمام قد مي ايستند که او زائر نيابتي رهبر معظم انقلاب در حج بود ...و به راستي که دولت تدبير و اميد! مکاني زيبنده براي چنين 
فرمانداري ولايتمدار، نبود و نيست.
 
فردی که  سياست انگليسي را براي يک بار ديگر رئيس جمهور شدن در پیش می گیرد،  زیبنده باردیگر ریاست بر دولت جمهوری اسلامی ایران نیست.
 
انتهای پیام/
 
منبع: طنین یاس